Hakkımızda

Kimiz?

Biz

Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan bir şirketiz.
techlab-logo

TechLab Bilişim, Ortadoğu, Balkanlar ve Orta Asya bölgesinde, 2000’den fazla kuruma, 2004 yılından beri, bilişim ve yayıncılık alanında hizmet veren bilişim ve yayıncılık teknolojilerinde uzman, profesyoneller tarafından kuruldu.

Vizyonumuz, günümüz dünyasındaki, güncel teknolojilerin, ülkemizde tanınmasını sağlamak üzere, Bilişim ve Yayıncılık sektöründe öncü firmalarla, teknoloji işbirliği yapmak, yapacağımız Ar-Ge çalışmalarımızla, yerli ve milli yazılım otomasyonları üreterek, sektörde öncü bir teknoloji firması olmaktır.

Misyonumuz, bilişim teknolojilerinin gün geçtikçe her sektörü geliştirerek değiştirdiği günümüz Dünya’sında, kurumların bütçelerine uygun olarak, güncel yayıncılık ve bilişim teknolojilerine adaptasyonunu sağlamak ve ilgili sektörlerinde rekabet güçlerini ve iş verimliliğini arttırmaktır.

TechLab Bilişim, müşterilerinin, tüm projelerinin, tedarik, uygulama, denetim,  eğitim, destek, süreçlerini, planlar, organizasyon yapılarını tasarlar, isteğe ve ihtiyaca özel bir şekilde  projeleri geliştirir, projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirir ve istenilen şekilde, proje sonuç raporlarını sunar. Projelendirilen işlerde, başarı hedeflerine ulaşmak, projelerin ancak etkin yöntemlerle, yönetilmesine ve uygulanabilmesine bağlıdı

TechLab

Neden

Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve alanında uzman profesyonel ekibimizle, işletmenizin ihtiyaçlarını anlayarak en etkili çözümleri sunmaktayız.
Tecrübe

20 yıllık deneyimimiz ve alanında uzman ekibimiz ile benzersiz hizmet anlayışımızı en yakından deneyimleyin. 

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı, doğru ve kaliteli çözümler sunmak en büyük önceliğimizdir.

Proje

Uzman ekibimizin tecrübelerini, yeni teknolojiler ile birleştirerek hazırladığımız bilişim projelerini hayata geçirmekteyiz.

Teknik Destek

SLA kapsamında 7/24 Teknik Destek hattımızla müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli teknik destek, en önemli misyonumuzdur.

Kurumlar

Hizmet Verdiğimiz Bazı

TechLab olarak, müşterilerimizin memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak görüyoruz. 

aegoillumination
meduluxhealth
hairportcenter
harunsolmaz
erisakarya
ramazanotomasyonu
aluminiumego
dentofficial
estenivo
technomonkey
dentofturkey
oznurtemizlik

Yorumları

Kullanıcı

Gerçek kullanıcıların gerçek hikayelerini keşfedin: Kullanıcı yorumları sayfamızda, müşterilerimizin ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki samimi görüşlerini bulabilirsiniz

İletişim Formu

Soru, öneri ve görüşleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.